Консультація
0800-300-240


 


 

ЗАПАСНЕ ДЖЕРЕЛО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІІ UPS 300/3 год

запасне джерело електроенергії UPS до котлів ATMOSДане резервне джерело служить для резервування роботи насоса опалювальної системи і резервування електронного регулювання у разі відключення електроенергії з метою запобігання перегріву котла. Рекомендується для застосування, перш за все, там, де не можна надійно використовувати під'єднання охолоджуючого контуру, або в тому випадку, якщо охолоджуючий контур не встановлений виробником (камінні печі, старі типи котлів). Цей пристрій не рекомендується встановлювати до котлів в тому випадку, якщо об'єкт живить власна водопровідна станція, в цьому випадку приєднання охолоджуючого контуру не має сенсу, тому що при відключенні електроенергії вода не тече.

Опис пристрою

Джерело працює автоматично і резервує приєднаний насос, а також електронне регулювання протягом прим. 3 годин.

Максимальне навантаження на виході складає 300Вт. (Див. застереження виробника)

Пристрій оснащений елементами захисту від перевантаження, перегріву, короткого замикання, розрядки батареї і зниженої напруги. Якщо напруга впаде нижче 10,7 В, то з пристрою пролунає акустичний сигнал, при падінні напруги нижче 10 В пристрій автоматично відключиться і перестане резервувати приєднане обладнання. Трьох годин достатньо для вигоряння завантаженого палива.

Резервне джерело в жодному разі не може служити в якості джерела енергії для продовження опалювального режиму і для подальшої подачі палива в котел, а тільки як запобігання від перегріву в тих випадках, коли не може бути приєднаний охолоджуючий контур.

Резервне джерело оснащений вбудованою штепсельної розеткою 230 В для під'єднання котла, яка, однак, не резервується.

Встановлена батарея 12 В - 18 год не вимагає ніякого технічного обслуговування і заряджається автоматично.

<< Назад