Консультація
0800-300-240


 


 

Бойлер Tesy 80 л

Бойлер Tesy 80 лМаючи вдома свій бойлер, у Вас завжди буде гаряча вода. Ця стабільність дуже важлива. Адже теплий душ необхідний не тільки для того, щоб бути чистим. Він заспокоює після важкого робочого дня і дозволяє зняти напругу. Особливо важливо мати хороший бойлер для сімей з маленькими дітьми. Купати дітей у холодній воді протипоказано, вони можуть захворіти.

Якісним вважається бойлер від болгарського виробника Tesy 80 л. Такі бойлери дуже поширені в Європі. В Україні їх можна придбати в багатьох магазинах. Бойлер Tesy 80 л – це водонагрівач типу повного циклу. Його бак покритий якісною емаллю. Емаль доповнюється діоксидом титану. Завдяки такому покриттю ресурс бойлера значно збільшується. Бойлер Tesy 80 л відрізняється доступністю в ціні для простих покупців і відмінною якістю. Його ємності цілком достатньо для середньостатистичної української сім'ї. Такий водонагрівач здобув славу надійного і зручного обладнання в побутовому застосуванні. Купуючи його, Ви економите хороші гроші,і в той же час регулярно отримуєте гарячу воду. Складно знайти гідного конкурента на сучасному ринку для бойлера Tesy 80 л. Є, звичайно, і інші якісні бойлери, але їх ціна дуже часто абсолютно недемократична і неприйнятна для звичайного покупця.

Купуючи бойлер Tesy 80 л, варто уважно поставитися до вибору компанії, яка їх продає. Дуже часто можна зіткнутися з дешевими китайськими підробками. Такі бойлери можуть працювати досить погано, а термін їх служби значно менший. Деякі компанії ще й необґрунтовано підвищують ціни.

Купити бойлер Tesy 80 л від оригінального виробника можна в компанії «Богемія».