Консультація
0800-300-240


 


 

НЕОБХІДНЕ ПАЛИВО ДЛЯ КОТЛІВ ATMOS

Паливо для котлів ATMOSРекомендуємо палити як можна більш сухою деревиною. Ви забезпечите роботу котла на максимальній потужності і тривалий термін його служби в тому випадку, якщо будете палити деревиною, витримана як мінімум 2 роки. На наступному графіку показано, як впливає кількості волога на теплотворність палива.

Наприклад:

  • Дерево з 12 - 20%-вим вмістом води має теплоту згоряння 4 кВтГод/1 кг деревини.
  • Дерево з 50%-ним вмістом води має теплоту згоряння 2 кВтГод/1 кг деревини.

Теплотворна здатність палива для котлів ATMOS

Теплотворна здатність палива залежить від вмісту води в деревині

Вид деревини Кількість теплоти на 1 кг
ккал кДж   кВтЧчас
Ялина 3900 16250 4,5
Сосна 3800 15800 4,4
Береза 3750 15500 4,3
Дуб 3600 15100 4,2
Бук 3450 14400 4,0

Сира деревина мало гріє, погано горить, сильно димить і істотно скорочує термін служби котла і димохідної труби.Потужність котла знижується до 50%, а витрата палива збільшиться в два рази.

Буре вугілля

Запропонованим паливом для  котлів є буре вугілля-горіх 1. Також вожна використовувати і вугільні брикети. Рекомендуємо палити вугіллям з низьким вмістом сірки. Дрібнозернисте паливо можна підсипати тільки на розпечений шар і в невеликій кількості.

Буре вугілля для котлів ATMOS


Чорне вугілля

Запропонованим паливом є чорне вугілля «ГОРІХ 1» з теплотою згоряння палива 17-30 мДж.кг-1

Чорне вугілля для котлів ATMOS


Деревні брикети, а також брикети з соломи злакових рослин та ріпакової соломи

Екологічно чисті деревні брикети виробляються з деревних відходів за допомогою пресування при високому тиску без будь-яких хімічних  речовин. Але за якістю брикети з деревини відрізняються між собою. Якісні брикети з деревини характерні тим, що при їх підкладці вони не розпадаються на тирсу. Деревні брикети, які розпадаються на тирсу, можна спалювати лише в комбінації з кусковою деревиною або з бурим вугіллям, але не самостійно.

Деревні брикети для котлів ATMOS


Пелети

Пелети є новим видом палива, виготовляються пресуванням, подібно брикетам з відходів деревини.Якісними пелетами вважаються білі пелети, виготовлені з м'якої деревини без кори. Для котлів Атмос застосовуються пелети діаметром 6-9 мм.

Пелети для котлів ATMOS

<< Назад