Консультація
0800-300-240


 


 

КОТЛИ ATMOS

Котли на тверде паливо ATMOS

Котли на тверде
паливо ATMOS

Аксессуари до котлів ATMOS

Аксессуари до
котлів ATMOS

Запчастини для котлів ATMOS

Запчастини для котлів
ATMOS


Компанія "Богемія" пропонує котли Atmos у Львові та по всій Україні! Якщо Ви б хотіли придбати якісні котли марки Атмос, ми пропонуємо їх оптом та вроздріб. Тому працюємо як з людьми, яким потрібен котел для обігрівання дому, так і з великими підприємствами, зацікавленими в котлах оптом. Ще одна очевидна причина, чому варто обирати котли Atmos у компанії "Богемія" - це сертифікати до кожного котла. Тобто котли, які ми пропонуємо, мають оригінальні серійні номери. До того ж, "Богемія" забезпечить Вас гарантією на котел. Якщо ж з часом Вам буде потрібно замінити якусь деталь котла Атмос, то у нас є всі необхідні запчастини.

Кожен з котлів Atmos створений чеською сімейною фірмою "Ярослав Цанкарж і син Атмос". Це важливо, адже досвід поколінь та традиції сімейного бізнесу - найкраще рішення для забезпечення якості.

Якісні котли Atmos почали виготовляти ще на початку минулого століття. Зараз котли Atmos можна побачити на всіх спеціалізованих сучасних виставках обладнання. Всі переваги твердопаливних котлів Атмос можуть оцінити мешканці 48 країн світу.

Їх перевагою є те, що котли Atmos працюють не лише на твердому паливі, але і на вугіллі, дровах, дров'яних пеллетах - окремо і в комбінації. Технології, які використовуються в котлах Атмос, дозволяють економити гроші та час на опалення житла. Останньою тенденцією є використання котлів Atmos для опалення виробничих приміщень. Тобто навіть для заводів, фабрик, гаражів, складів, цехів, майстерень застосовують котли Атмос, на тверде паливо. Це пов'язано з очевидними перевагами - незалежністю від газу та очевидною економією.

Варто зазначити, що твердопаливні котли марки Atmos не шкодять природі. Рівень вихлопів в атмосферу котлів Атмос настільки низький, що більшість країн Європи виплачують на них спеціальні дотації, екологічного характеру.

Асортимент, який може запропонувати Вам Atmos - це більш ніж 200 моделей котлів на тверде паливо. Це і вугільні, і пелетні, і брекетні, і комбіновані, і котли на дрова.