Консультація
0800-300-240


 


 

Піролізні котли для деревини AttackТвердопаливні котли


Газові котли


Газові бойлери

Attack — європейський виробник, котрий, дбаючи про довкілля, створює високоефективні дизайнерські котли найвищого рівня.

Історія компанії розпочалася в 1995-му році. Першою продукцією із брендом Attack стали підлогові газові котли. Висока якість виробів та серйозний підхід до роботи посприяли позитивному іміджу виробника та великому попиту на його обладнання.

Сьогодні компанія Attack — найбільше в Словаччині підприємство з виготовлення теплової техніки. В асортименті котли найрізноманітніших типів та модифікацій: підлогові, настінні, атмосферні, твердопаливні, на гранули, для газифікації деревини, а ще додаткові товари для забезпечення максимально успішного та безпечного опалення. Процес виробництва передбачає використання деталей світових виробників, багатоступеневий контроль комп’ютерними системами та перевірку інноваційними методами.

Вироби Attack експортуються в 30 країн світу, зокрема, в США, фактично усі країни ЄС та в Україну, а також беруть участь в міжнародних виставках та дослідженнях.