Консультація
0800-300-240


 


 

Радіатори опалення Viadrus

Радіатори опалення ViadrusРадиатори — дуже важлива частина будь-якої опалювальної системи. Деякі споживачі вважають за краще встановлювати у своїх домівках звичайні трубчасті радіатори, але більшість все ж зупиняють свій вибір на радіаторах з класичною будовою. Класичний радіатор складається з декількох вертикальних елементів, з'єднаних між собою і підключених  до системи водообміну. Радіатори опалення Viadrus в даному випадку будуть найкращим варіантом. Вони надійні, довговічні і дуже симпатичні.

Радіатори опалення Viadrus насправді можуть мати різний дизайн. Розмір і форма таких радіаторних батарей можуть бути різними, від класичних до сучасних. Радіатори Viadrus продаються сьогодні поелементно. Тобто, кожен споживач може купити стільки елементів, скільки потрібно безпосередньо для його випадку. Радіатори опалення Viadrus — це чавунні батареї, термін експлуатації яких практично нескінченний. Звичайно, твердження це трохи перебільшено, так як вічних матеріалів в принципі не існує. Але якщо порівнювати термін експлуатації сталевих і чавунних радіаторів, останні тут, звичайно ж, значно виграють.

Радіатори опалення Viadrus відповідають всім вимогам, які застосовуються до якісних радіаторних батарей. Вони добре віддають тепло, а значить забезпечують ефективний обігрів приміщень. До того ж, вони володіють достатньою стійкістю до іржавіння. Метал покривається  якісною термостійкою та  водостійкою фарбою, яка допомагає йому протистояти руйнівному впливу вологи і високих температур.

Радіатори опалення Viadrus стануть відмінним доповненням до системи обігріву Вашого будинку.

Завдяки цікавим дизайнерським рішенням вони відмінно впишуться в інтер'єр Вашого приміщення. Радіатори опалення Viadrus — вибір тих, хто цінує якість скрізь і у всьому.