Консультація
0800-300-240


 


 

Якісні і недорогі водонагрівачі непрямого нагріву

водонагрівачі непрямого нагрівуОсновною функцією сучасних накопичувальних водонагрівачів непрямого нагріву є забезпечення житлового або промислового приміщення гарячою водою. Ці пристрої підключаються безпосередньо до побутових котлів. Якщо у Вас в будинку або квартирі вже встановлено будь-якої котел для обігріву приміщення, то використання накопичувального водонагрівача непрямого нагріву буде ідеальним варіантом в плані ефективного та раціонального використання енергії, а також значної економії коштів на оплату комунальних послуг.

Водонагрівачі непрямого нагріву представляють собою спеціальні пристрої у вигляді теплоізльованої ємності. Теплообмінник, який встановлюють усередині нагрівального контуру, по якому в свою чергу протікає теплоносій, забезпечує більшу потужність і практично миттєвий нагрів. Ємності водонагрівачів непрямого нагріву мають ефективну і надійну теплоізоляцію, завдяки чому знаходиться в баку вода , протягом великого відрізку часу може зберігати необхідну високу температуру.

Водонагрівачі непрямого нагріву можна віднести до накопичувальних пристроїв підігріву. Накопичувальні водонагрівачі непрямого нагріву в наш час виробники виготовляють у вигляді декількох різновидів. Наприклад, розрізняють настінні і підлогові моделі даного обладнання за способом їх розміщення. Корпус водонагрівача непрямого нагріву покритий спеціальною емаллю зсередини, або ж просто повністю виконаний з нержавіючої сталі.

Якісні і недорогі водонагрівачі непрямого нагріву можна придбати в нашій компанії.

<< Назад