Консультація
0800-300-240


 


 

Комбінований бойлер Drazice

Комбінований бойлер DraziceПродаж водонагрівачів останнім часом значно зросли, адже сьогодні багато ресурси забезпечуються населенню не дуже стабільно. Мабуть, кожен житель нашої країни стикався з періодичною відсутністю гарячої води будинки, що викликає великий дискомфорт для всіх людей. Відмінним рішенням цієї проблеми є комбінований бойлер Drazice.

Комбінований бойлер Drazice можна назвати найбільш універсальним пристроєм для нагріву води, адже нагрів води з допомогою нього може здійснюватися різними способами. Таке обладнання і оснащене електричним нагрівальним елементом і теплообмінником. Комбінований бойлер може використовувати для нагріву води теплову енергію зовнішньої теплосистеми або електричний струм.

Комбінований бойлер Drazice – це дуже практичне і економне обладнання, яке для нагріву води для побутових і технічних цілей може використовувати теплову енергію центральної опалювальної системи на твердому паливі або на газі. В неопалювальний період комбінований бойлер Drazice функціонує з допомогою електричної енергії. Унікальність такого обладнання полягає в тому, що воно для виконання своїх задач використовує два джерела енергії. Це дозволяє мати гарантію того, що Ваше житло завжди буде забезпечено достатньою кількістю гарячої води. Комбінований бойлер Drazice можна придбати за цілком демократичною ціною в фірмі «Богемія».

Ви можете замовити сучасний і високоефективний комбінований бойлер Drazice в компанії «Богемія».

<< Назад