Консультація
0800-300-240


 


 

Бойлери Tesy, виробник Болгарія (Київ)

Бойлери Tesy, виробник Болгарія КиївГаряча вода в наш час – це дороге задоволення. Однак для більшості сучасних жителів це необхідність, яка обов'язково повинна бути в будинку. Тому багато хто зараз шукають можливість скоротити свої витрати на гарячу воду і встановлюють спеціальне технічне обладнання для нагріву води – бойлери.

Багато компаній займаються виробництвом водонагрівачів різного типу, розміру, з різним принципом роботи. Отже, і їх вартість різна. При цьому одними з найбільш затребуваних є бойлери Tesy, виробник Болгарія (Київ). Їх популярність пояснюється такими перевагами як вигідна ціна, якість матеріалів, надійна збірка обладнання, простота у використанні і обслуговуванні. При цьому бойлери Tesy, виробник Болгарія (Київ), можна придбати непрямого та комбінованого нагріву . Зовні вони виглядають стильно і стримано, що дозволяє їм вписуватися під сучасні інтер'єри санітарних вузлів. Також вони можуть розташовуватися горизонтально і вертикально.

Між собою бойлери Tesy, виробник Болгарія (Київ), відрізняються такими технічними характеристиками як максимально допустимий обсяг води, номінальна напруга і потужність, робочий тиск цистерни, змійовика, особливості ізоляції, наявність терморегулятора і електричного вимикача і інше. Нагрів води вони здійснюють за різні  проміжки часу, залежно від моделі. Але в середньому бойлери Tesy, виробник Болгарія (Київ), нагрівають гарячу воду за дві години. Це порівняно хороший показник, якщо враховувати їх прийнятну вартість.

Бойлери Tesy, виробник Болгарія (Київ), різних моделей можна придбати в компанії «Богемія».

Бойлеры Tesy, производитель Болгария (Киев), обеспечат Вас горячей водой!