Консультація
0800-300-240


 


 

Бойлер Дражице 200 літрів

Бойлер Дражице 200 літрів Бойлер — обладнання дуже і дуже зручне. Такий електричний водонагрівач зможе забезпечити гарячою водою сім'ю, працівників офісу і навіть невелике підприємство. Бойлерні обладнання вже давно стало бажаним в українських будинках та інших приміщеннях. Його корисність вже встигли оцінити багато споживачі в нашій країні і за її межами.

Бойлери Дражице відносяться до водонагрівачам високого рівня надійності. Такі бойлери здатні довгий час працювати без будь-яких проблем. Вони добре справляються зі своїми обов'язками, за умови правильного вибору моделі. Приміром, бойлер Дражице 200 літрів здатний забезпечити теплою водою від трьох до шести осіб. Саме такий бойлер відмінно підійде для великої родини. Але і для невеликого офісу він теж може стати оптимальним варіантом. Бойлер Дражице 200 літрів — це середня по продуктивності модель водонагрівача. Але не можна ні в якому разі говорити, що цей прилад не найкращий за якістю. Такі бойлери показали себе в експлуатації тільки з найкращого боку.

Бойлер Дражице 200 літрів зроблений згідно всім вимогам якості та безпеки. Внутрішню поверхню водогрійного бака захищає від корозії емаль. Емальований бак, а також надійний нагрівальний елемент, сприяють збільшення експлуатаційного строку бойлера. Дуже зручно те, що можна купити бойлер Дражице 200 літрів виключно, як електричний, так і комбінований. В останньому передбачено два способу нагріву води: від електромережі і системи опалення.

Високоякісний бойлер Дражице 200 літрів за оптимально вигідною ціною купити можна в фірмі «Богемія».

Якщо бойлер Дражице 200 літрів здається Вам занадто маленьким або великим, все одно телефонуйте нам. В нашому асортименті є також бойлери іншої ємності. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант.