Консультація
0800-300-240


 


 

Твердопаливний комбінований котел

Твердопаливний комбінований котелВсе більше людей воліють вибирати твердопаливний комбінований котел в якості надійного джерела забезпечення тепла в будинку. Його придбання дозволить остаточно відмовитися від використання газу і навіть електричної мережі. Замість цього можна використовувати більш доступні у вартості і практичні джерела отримання теплової енергії.

Твердопаливний комбінований котел виготовляється з якісного та сверхстойкого металу. Найбільш поширені види котлів – сталеві та чавунні. При цьому термін служби чавунних котлів набагато більше, незважаючи на те, що їх вартість також прийнятна. Єдиним їх недоліком є порівняно велика вага. Однак головна перевага комбінованого твердопаливного котла полягає не в матеріалі, з якого він виготовлений, і тривалість його терміну служби. Люди вибирають купувати цей вид котла завдяки можливості використовувати відразу декілька видів палива. Таким чином, можна не тільки істотно скоротити витрати на опалення, але і контролювати їх, вибираючи відповідне по вартості паливо. Це можуть бути дрова, вугілля, кокс.

Обраний комбінований твердопаливний котел повинен бути високої якості. Тільки в такому разі він буде довговічним, безпечним для використання, надійним і ефективно виконувати свої функції. Таким вимогам відповідають котли торгової марки «Hercules». Також твердопаливний комбінований котел торгової марки «VSB» зарекомендував себе як стійкий та якісний продукт. Цей універсальний чавунний котел може використовувати в якості палива різного роду вугілля, лігніт, кокс, природний газ і навіть рідке паливо.

Ви хочете придбати хороший твердопаливний комбінований котел? Тоді звертайтеся в компанію «Богемія»!

Наші співробітники допоможуть Вам вибрати підходящий котел і нададуть вигідні знижки!