Консультація
0800-300-240


 


 

Tesy (ціна)

Tesy цінаХочете завжди мати в будинку гарячу воду? Шукайте якісне та недороге обладнання для нагріву води? Тоді одним із правильних рішень для Вас буде вибрати бойлер фірми Tesy. Ціна дуже доступна в порівнянні з іншими конкурентами. Але, незважаючи на незначну вартість, водонагрівачі відомої болгарської фірми заслужили славу міцних і економних у застосуванні обладнань.

Всі водонагрівачі Tesy (ціна їх залежить від моделі) можна розрізнити за принципом їх роботи. Можна сказати, що популярні і затребувані сьогодні електричні водонагрівачі фірми Tesy. Для них не потрібно оформляти особливі дозволи на встановлення в квартирі. Тому жителі мегаполісів найчастіше вибирають саме такий вид бойлера.

Існують комбіновані водонагрівачі Tesy. Ціна їх може бути дуже різною, все залежить від моделі бойлера і його  характеристик. Вони виробляються зі звичайним, або подвійним змійовиком. Розрізняють також горизонтальний і вертикальний комбінований бойлер для нагріву води фірми Tesy. Комбіновані водонагрівачі можуть працювати як на газі, так і за допомогою електрики. Це дуже зручно, якщо раптом виникли неполадки в електромережі. Маючи комбінований бойлер, гаряча вода буде радувати Вас завжди.

Можна ще придбати водонагрівач непрямого нагріву Tesy. Ціна також залежить від моделі і його властивостей. Принцип його роботи полягає в тому, що він нагріває холодну воду з допомогою тепла, яке надходить з центральної системи опалення. Для стабільної роботи такого водонагрівача Tesy (ціна його цілком демократична) немає потреби в газі та електриці. Такий тип бойлера забезпечує оптимальне співвідношення витрат.

Різні моделі водонагрівачів Tesy (ціна прийнятна) та ємностей для нагрівальної установки можна придбати в компанії «Богемія».