Консультація
0800-300-240


 


 

Чавунні твердопаливні котли

Чавунні твердопаливні котли Використання звичних джерел опалення передбачає регулярні і досить великі витрати. До того ж не завжди є можливість підключитися до центрального опалення. Приміром, такої можливості немає у жителів багатьох приватних будинків у сільській місцевості. Ще одна актуальна проблема полягає у виборі методів забезпечення тепла в будинку на дачі. Проте хвилюватися про те, що в будинку буде холодно і неможливо жити, не потрібно буде, якщо придбати чавунні твердопаливні котли.

Серед всього сучасного і кращого обладнання для опалення приміщень чавунні твердопаливні котли впевнено займають лідируючі позиції. Головне їх достоїнство – вони дозволяють повністю відмовитися від таких джерел тепла, як газ і електрику. Це можливість бути повністю незалежним і самостійно забезпечувати своє житло теплом в холодну пору року. При цьому чавунні твердопаливні котли можуть справно працювати без будь-яких поломок протягом більше 25 років. Купуючи таке обладнання, можна бути впевненим, що воно не зіпсується із-за корозії та інших негативних факторів зовнішнього середовища. Для цього досить лише використовувати їх згідно з правилами експлуатації та своєчасно і правильно за ними доглядати.

Чавунні твердопаливні котли виготовляються з надміцного металу з допомогою технології лиття. Їх вартість цілком демократична. До того ж вже на протязі короткого терміну вона повністю окупається завдяки економічній роботі чавунних твердопаливних котлів. В якості палива для їх роботи використовуються дрова, вугілля, іноді торф. Сучасні технології виробництва чавунних твердопаливних котлів дозволяють їм працювати з максимально більшим ККД. Крім того, процес згоряння палива в них відбувається повільно, тому немає необхідності постійно стежити за тим, щоб воно не закінчилося.

Чавунні твердопаливні котли провідних компаній-виробників можна купити, якщо звернутися в підприємство «Богемія».