Консультація
0800-300-240


 


 

Горизонтальні моделі бойлерів Base Line зі змійовиком

Горизонтальные модели бойлеров
GCHMS 804530 A04 TSR

модели бойлеров Base Line
GCHMS 1204530 A04 TSRP TURBO


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Змійовик: Економна, ефективна та надійна водонагрівальна система, призначена для зв’язку з центральним або з іншим видом опалювальних інсталяцій закритого циклу опалення.

Вбудований TURBOLATOR: турбулятор являє собою вбудований по всій довжині змійовика елемент зі специфічними отворами, спроектований розбивати лінійний потік циркулюючого флюїду у самому змійовику. Таким чином повноцінно засвоюється енергія внутрішніх температурних шарів флюїду, виділена при примусовому зіткненні усього об’єму потоку об стіни змійовика.

Місце для термосенсора: Моделі з місцем для термосенсора, дають змогу встановлювати датчик температури у нижній частині бойлера безпосередньо на кінці змійовика. Датчик прецизно контролює роботу бойлера та усієї сонячної системи, запобігаючи таким чином перегріву та втраті ефективності.

Екологічна ізоляція високої щільності: Високоефективна термоізоляція безпосередньо екструдованого поліуретану високої щільності - 32 mm, що гарантує мінімальні теплові втрати та економічну роботу пристрою.

Склокерамічне покриття: Бойлери TESY виробляються за допомогою супер сучасних технологій для нанесення склокерамічного покриття всередині резервуара. Склокерамічне покриття забезпечує надійний захист від корозії та високу гігієну води. Склокерамічне покриття гарантує довге життя та безпроблемну експлуатацію бойлера.

Магнієвий анодний протектор: Великий анодний протектор з 3-річним проекто-життям експлуатації та з можливістю демонтажу і подальшої заміни

Фланець: Фланець, що забезпечує можливість легкого очищення резервуара води від накипу та зручний доступ до електричної групи бойлера.

<< Назад