Консультація
0800-300-240


 


 

Основні умови надійної роботи та довговічності котлів АТМОС

Турбуючись тим, ЩОБ ВИ БУЛИ ЗАДОВОЛЕНІ КОТЛАМИ ATMOS, МИ РЕКОМЕНДУЄМО ВАМ ДОТРИМУВАТИ ЦІ ОСНОВНІ приципи, якї забезпечуюють тривалий термін служби і справну роботу котла

 1. Монтаж, контрольну розтопку котла та навчання обслуговуючого персоналу повинна провести монтажна фірма, співробітники якої були навчені виробником. Монтажна фірма також складе протокол установки котла.
 2. При газифікації в паливному бункері виділяється дьоготь і конденсати (кислоти). Тому за котлом повинна бути встановлена арматура «Laddomat 21" або терморегулюючий вентиль, щоб була дотримана мінімальна температура зворотньої води в котел: 65°C.  

  Робоча температура води в котлі повинна знаходитися в межах 80 - 90°C.
 3. При використанні циркуляційного насоса його робота повинна управлятися самостійним термостатом так, щоб була забезпечена мінімальна температура зворотньої води.
 4. Не можна, щоб котел довго працював при потужності менше 50%.
 5. Екологічний режим роботи котла відповідає його роботі при номінальній потужності.
 6. При роботі котла з зниженою потужністю (робота в літній час і нагрів теплої технічної води) необхідно котел палити щодня.
 7. Для цього рекомендуємо монтаж котла з акумулюючими ємкостями та арматурою «Laddomat 21», що забезпечує економію палива на 20 - 30% і довгий термін служби котла та димової труби з більш легким обслуговуванням.
 8. Якщо немає можливості використовувати котел з акумулюванням, то рекомендується підключити котел хоча б з одного вирівнюючою ємністю, об'єм якої повинен бути близько 25 л на 1 кВт потужності котла.
 9. Паливо використовувати виключно сухе з вологістю 12 - 20%. При більшій вологості палива знижується потужність котла і зростає споживання палива.  Котли з витяжним вентилятором мають на кінці позначення букву S (крім «DC-70S»).

УВАГА - Якщо котел підключений з арматурою «Laddomat 21" або з терморегулюючим вентилем «TV» 60°С і акумулюючими ємкостями, то гарантійний термін на корпус котла збільшується з 24 на 36 місяців. Гарантія на інші частини залишається незмінною. При недотриманні цих умов під впливом низькотемпературної корозії може відбутися істотне скорочення терміну служби корпусу і керамічних частин. Корпус котла може зруйнуватися під впливом корозії і за 2 роки.

<< Назад