Консультація
0800-300-240


 


 

Бойлер Tesy. Ціна і якість

Бойлер Tesy ціна і якістьЩоб завжди під рукою була гаряча вода, встановіть у своєму будинку бойлер. Головні компоненти бойлера — ємність для води і нагрівальний елемент. Саме від місткості бака та потужності нагрівального елемента в більшості випадків залежить вартість і продуктивність такого побутового обладнання.

Бойлер Tesy можна справедливо віднести до водонагрівальної техніки високої якості. Такі бойлери виробляються в Болгарії у відповідності з вимогами європейських стандартів. Бойлер справедливо може називатися ефективним і безпечним. Він добре справляється зі своїм завданням, здатний швидко нагріти великий обсяг води. Ціна бойлера Tesy в Україні досить доступна. І це незважаючи на його європейське походження, надійність, довговічність. Бойлер Tesy ціна якого виправдана його високою якістю, стане відмінним помічником у вашому домі. Він дуже простий в експлуатації, управління його інтуїтивно зрозуміло, що теж дуже важливо.

Існує кілька різновидів і моделей бойлерів Tesy, кожна з яких має свої особливості. Бойлер може бути вертикальний або горизонтальний, може бути обладнаний одинарним або подвійним змійовиком. Місткість водогрійного бака — критерій, яким найчастіше керуються бажаючі придбати бойлер Tesy. Ціна бойлера безсумнівно залежить від цього параметра. Вибираючи ємність бойлера, необхідно керуватися обсягом споживаної Вашою родиною гарячої води. Якщо у Вас велика сім'я, протягом дня Ви використовуєте багато води, оберайте бойлер Tesy (ціна буде трохи вища) на 120 чи навіть 150 літрів. Якщо ж не дуже багато, бойлера на 80 або 100 літрів буде цілком достатньо.

Плануєте купувати бойлер Tesy? Ціна на таке обладнання у компанії «Богемія» цілком доступна.

Характеристики, яким відповідає будь бойлер Tesy, — доступна ціна, якість відмінна.