Консультація
0800-300-240


 


 

Навісні, вертикальні OKHE SMART

Характеристика водонагрівача

Навісні, вертикальні OKHE SMART

SMART OKHE - водонагрівач другого покоління

Економія додатково на 10 % ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Смарт- водонагрівач з електронним термостатом E1 з доступом до HDO (низький тариф цін на електроенергію).

SMART функції HDO нагрівача адаптується до ваших індивідуальних потреб і тим самим додає ще більшої економії.

Нагрівач призначений для нагріву гарячої води. Електричний елемент нагріває воду в емальованому баку. Тіло під час нагрівання контролюється електронним термостатом E1, що дозволяє декілька режимів роботи і пропонує кілька зручних функцій. Термостат включає в себе дисплей, встановлення температури виконується п'яти  клавішною клавіатурою (стрілки + OK). Після досягнення заданої температури, нагрів автоматично відключається .
Контролер підтримує нагрівача при постійному користувачем заданої температури в діапазоні 5-65°C, тільки при виявленні низького тарифу енергії.

У цьому режимі, нагрівач поставляє дешеву електроенергію HDO. Температура води в перший тиждень (навчання ) автоматично встановлюється на постійну температуру 65°C. Рішення збільшення або зниження температури відбувається автоматично  з другого тижня після переходу в цей режим. Нагрівач собі таким чином задає температуру за кожен день окремо з потребами користувача.


Перелік

Навісі, вертикальні SMART
OKHE 80-SMART, OKHE 100-SMART, OKHE 125-SMART, OKHE 160-SMART


Технічні дані

Інтелігентні водонагрівачі з електронним термостатом і можливістю підключення до HDO (знижений тариф на електроенергію)! Функція SMART HDO пристосовує роботу водонагрівача точно до ваших потреб, завдяки чому досягнете ще більшої економії.

Интеллигентные водонагреватели с электронным термостатом

ЯК ПРАЦЮЄ SMART?

Я збираюся купити новий водонагрівач і чув про «SMART » - бойлерах , можу я поставити декілька запитань?

Звичайно, якщо Вам небайдуже, скільки Ви платите за нагрів гарячої води , то цей продукт призначений саме для Вас.

Що ж це означає - «SMART»?

«SMART» в перекладі з англійської означає розумний (хоча ці бойлери відповідають цьому слову і в інших сенсах - елегантний, розкішний, дотепний і модний), але в першу чергу це стосується електронного термостата.

Пристрій керування оснащений самонавчальним алгоритмом, який протягом першого тижня роботи «навчиться», коли і яку кількість побутової гарячої води Ви використовуєте і в наступні тижні буде нагрівати воду заздалегідь, що значно знижує втрати.

Як він може цьому навчитися? Адже я користуюся гарячою водою тоді , коли мені заманеться!

Це Вам тільки здається, більшість людей поводяться відповідно з якимось тижневим ритмом - вранці в певний час встають, ідуть на роботу і повертаються з роботи, в певний час йдуть спати, у вівторок, наприклад, йдуть грати в теніс, в четвер - на заняття аеробікою, і все це впливає на витрату гарячої води.

Чи помітили Ви, що коли їдете вранці на роботу, то на дорогах зазвичай пробки, але якщо Ви поїдете на годину пізніше  то дороги вільні? Так відбувається тому, що багато людей мають один і той же ритм. Простіше кажучи, більшість людей споживають за ніч всього пару літрів на миття рук, а коли знаходяться на роботі - взагалі ні краплі.

Схоже це на що-небудь?

Програмований термостат на опалення - коли Вас немає вдома, Ви залишаєте опалення на низькій температурі , тому що чим менше різниця температур всередині і зовні (бойлера і вдома), тим нижче втрати і більше економія . На програмованому термостаті Ви встановите , коли Ви знаходитесь вдома і хочете топити , а коли немає необхідності топити на повну потужність.

Торкнеться це як-небудь мене?

Так, але тільки Вашого гаманця, в ньому буде залишатися більше грошей. Резерв теплої води в бойлері завжди залишиться таким, щоб відхилення від добового ритму не означал, що Ви будете приймати душ з холодною водою. Але якщо відхилення від добового ритму повторюватимуться , термостат «навчиться» це враховувати, щоб ще більше економити.

На чому власне виникає економія?

Уявіть собі , що Ви звикли вранці і ввечері приймати ванну. Класичні термостати працюють так, як ніби Ви постійно повинні тримати гарячу воду у ванні, а коли вода трохи охолоне - знову її підігріває , це абсурд , чи не так? Адже досить просто налити води у ванну перед тим , як Ви збираєтеся її приймати , а саме це і робить SMART- термостат. Він знає , що не має сенсу весь день мати повний бойлер гарячої води , він нагріє її перед тим , як Ви вранці встанете , і ввечері , перед тим , як Ви прийдете з роботи. Це , звичайно , спрощене пояснення , насправді він реєструє і невеликі витрати води і на основі цього постійно уточнює настройки , щоб вони відповідали Вашим потребам.

Але у мене дешевий тариф на теплу воду тільки на кілька годин на день!

І до цього SMART- термостат готовий , Вам тільки потрібно налаштувати правильний режим - « SMART HDO ». Він працює так - наприкінці кожного дня виміряє , скільки в ньому залишилося гарячої води , і якщо її багато - до цього ж дня наступного тижня зменшить температуру води , а отже і втрати. Якщо ж він виявить , що води залишилося мало - збільшить температуру , щоб гарячої води було завжди достатньо.

Як це відбувається?

Протягом тижня користуються гарячою водою тільки мама і тато, у вихідні дні приїжджають додому ще двоє дітей з інституту. Протягом тижня достатньо, щоб бойлер був нагрітий на 48°C (крім вівторка, коли мама ходить на заняття йогою і після занять любить полежати в гарячій ванні, тут потрібна температура 56°C), а коли приїдуть діти, необхідно нагріти бойлер до 65°C. Це по суті те ж саме, як якщо б Ви завжди заздалегідь збільшили або зменшили температуру на термостаті за допомогою ручного регулятора. Smart - термостат це робить за Вас, ніколи нічого не забуває і робить це точно.

А як це відбувалося до теперішнього часу?

Класичні капілярні термостати при заданій температурі відключають подачу електрики від нагрівального елемента , і як тільки температура в бойлері зменшиться на 4°C, знову її включають. У бойлері таким чином постійно підтримується незмінна температура води , що коливається на +/-2°C. Якщо трапиться, що гаряча вода закінчиться і завершення прийняття душу останнього члена сім'ї виявиться набагато більш освіжаючим, чим би йому хотілося, природна реакція людини - збільшити температуру на термостаті. Але така пікова витрата гарячої води в родині буває максимально один раз на тиждень, так що в інший час буде встановлена ​​занадто висока температура, а отже будуть і високі втрати .

А що, якщо відключать електроенергію, у нас це іноді трапляється, тоді термостат все «забуде»?

Тоді б це був не SMART - бойлер. Звичайно він нічого не забуде, він має резервну батарею. Вона живить і внутрішній годинник, який навіть знає, коли перейти на літній, а коли на зимовий час, щоб підготувати гарячу воду тоді, коли вона Вам буде потрібна.

Як я власне дізнаюся, що насправді заощадив?

SMART- термостат містить в собі щось подібне до електрометрії і може показати , скільки витрачено електроенергії. Якщо Ви порівняєте витрату електроенергії після першого тижня роботи бойлера , коли термостат тільки « вчиться» і веде себе як стандартний бойлер, з витратою наступного тижня , то відразу побачите різницю. Так Ви можете регулярно контролювати кількість споживаної електроенергії, дізнатися , скільки коштує кожен з днів тижня , і скласти для себе власну статистику.

І скільки ж я можу заощадити?

Це, зрозуміло, залежить від «ритму» Вашої родини, від того, як бойлер відрегульований конкретно для Вас, де встановлений (в холодному підвалі економія буде більшою, ніж у ванній кімнаті), і від споживання води. Якщо Ви виберете SMART- бойлер, за три - чотири роки він окупиться лише за рахунок зекономленої електроенергії, а адже термін його служби не менше десяти років! І це навіть не враховуючи постійного зростання цін на електроенергію!

У мене є маленькі діти, які люблять кнопки, не можуть вони бойлер як-небудь «розрегулювати»?

Термостат оснащений дитячим запобіжником - без пароля, який Ви знайдете в інструкції , можна перемикати тільки між зображенням температури , витраченої електроенергії, наявної в розпорядженні гарячої води, часу і дати, але не можна нічого змінювати .

Який об'єм бойлера мені краще купити?

З підбіркою бойлерів Вам допоможе досвідчений проектувальник, монтажник або Ви можете знайти інформацію на сайті DZ Dražice. Але SMART - бойлери Вам дають трохи більше свободи. Якщо Ви купите занадто великий класичний бойлер, заплатите більше за електроенергію.

Самонавчальний SMART- алгоритм бойлера пристосується до Вашого споживанню, а втрати в порівнянні з меншим бойлером не зростуть. Але зате Ви будете підготовлені до великої кількості госте, збільшенню сім'ї або до інших несподіваних подій, які мають вплив на споживання гарячої води.

Чи можна встановити такий бойлер і на дачі ?

Звичайно ! Економія електроенергії почнеться вже з другого тижня перебування, як тільки він «навчиться» враховувати Ваш ритм. Вам не доведеться турбуватися про нього навіть у сильні морози, так як у нього є функція «Antifrost» для забезпечення того, щоб температура в бойлері не впала нижче +5°C.

Що відображається на дисплеї ?

На додаток до числової частині дисплея Ви можете бачити символи, що пояснюють, що ці великі цифри означають - це °C, витрачена електроенергія в кіловат-годинах, кількість наявної в розпорядженні води з температурою 40°C, час і дата. Близько цих даних зображуються індикатори окремих режимів термостата - « NORMAL » ( працює як класичний термостат), «SMART», «HDO SMART» і «ECO» (абревіатура для нормального режиму до 55°C, люди до знаку E на бойлерах звикли). Під числовою частиною екрану Ви знайдете барграф, який показує кількість гарячої води в бойлері - якщо вся лінійка освітлена, то бойлер сповнений гарячої води з температурою 65° C. Поруч знаходяться кілька іконок, що відображають стан бойлера. Сніжинка означає, що був активний режим «ANTIFROST» - температура у вимкненому бойлері впала до +5°C. Поруч розташований символ запобіжника, який сигналізує, що спрацювали теплові запобіжники і їх потрібно знову включити - але для цього, безумовно, викличте техніків з ремонту! Індикатор нагрівального елемента вказує, гріє в даний момент нагрівальний елемент чи ні , поруч розташований символ «Err», який вказує на несправність - в цьому випадку теж викличте техніків з ремонту - роботу їм полегшить програма діагностики, якою оснащений бойлер, і яка за допомогою аварійних повідомлень інформує про те, які неполадки виявлені в бойлері. 

<< Назад