Консультація
0800-300-240


 


 

КОТЕЛ ТВЕРДОПАЛИВНИЙ ПІРОЛІЗНИЙ ATMOS

КОТЕЛ ТВЕРДОПАЛИВНИЙ ПІРОЛІЗНИЙ ATMOS Сьогодні все більше українців переходять на альтернативне опалення приміщень. Величезні ціни на центральне опалення спонукає людей купувати опалювальне обладнання, яке дозволить економити на опаленні. Одним з лідерів продажів в цьому сегменті є котел твердопаливний піролізний Atmos. Попит на такий різновид твердопаливних котлів постійно зростає.

Котел твердопаливний піролізний Atmos може працювати на різному твердому паливі: деревина, тирса, брикети, деревні відходи. Також в якості палива можна використовувати буре або чорне вугілля, а також вугільні брикети. Хоча ціни на котли твердопаливні піролізні Atmos є досить серйозними, таке опалювальне обладнання вважається дуже надійними і довговічними. До того ж суттєво скорочуються витрати на опалення будинку. Тому придбання котла твердопаливного піролізного Atmos можна назвати інвестицією на майбутнє.

Сучасний котел твердопаливний піролізний Atmos має досить привабливий зовнішній вигляд і є цілком простим в експлуатації. Таке опалювальне обладнання можна використовувати як для опалення житлових приміщень, так і для підтримки прийнятної температури в різних виробничих, офісних і промислових приміщеннях.

Придбати піролізні котли Atmos за цілком прийнятною ціною можна в компанії «Богемія». Своїм клієнтам ми пропонуємо лояльну цінову політику і гарантуємо бездоганну якість нашого опалювального обладнання.

У фірмі «Богемія» Ви можете придбати надійний і якісний котел твердопаливний піролізний Atmos.

<< Назад