Консультація
0800-300-240


 


 

Водонагрівач Tesy (купити)

Водонагрівач Tesy купитиДля повноцінного домашнього затишку і комфорту необхідно постійно мати гарячу воду. Щоб не залежати від державних систем нагріву води, які регулярно ламаються, краще всього мати свій водонагрівач Tesy, купити який можна за прийнятною ціною. Цей бойлер – це приклад відмінного співвідношення ціни і якості товару. Купуючи його, не шкода жодної витраченої копійки, тому що він буде працювати довго і надійно. Виготовляється  водонагрівач Tesy (купити який можна в багатьох українських магазинах) в Європі, а саме в Болгарії. Він відповідає всім європейським стандартам. Вперше продавати бойлери Tesy стали в 1990 році. Вони досить швидко стали популярними і затребуваними серед покупців більш ніж 50 країн світу. Це зовсім не дивно, оскільки їх характеристики дійсно позитивні .

Водонагрівач Tesy – це відмінне рішення.Придбавши  його, варто визначитися з місткістю бака бойлера. Для домашнього користування Вам цілком буде достатньо 80-150 літрів. Такі водонагрівачі будуть коштувати дешевше. До того ж вони використовують зовсім небагато електроенергії. Це означає, що Ви зможете ще більше заощадити. Можна купити водонагрівач Tesy комбінованого типу, або виключно непрямого нагріву. Останній вид водонагрівача може бути з одним або двома змійовиками.

Вибираючи обладнання для нагріву води потрібно продумати, як воно буде розміщуватися у Вас в будинку. Водонагрівач Tesy (купити його краще у перевіреної компанії) може бути горизонтальний і вертикальний. Вибирайте той, який буде самим практичним і зручним саме для Вас. Це питання дуже індивідуальне.

Водонагрівач Tesy від виробника за прийнятною ціною можна придбати, звернувшись в компанію «Богемія».