Консультація
0800-300-240


 


 

Акумулюючі баки

Без внутрішнього резервуара NAD V1
Без внутрішнього резервуара NAD V2
Без внутрішнього резервуара NAD V3
Без внутрішнього резервуара NAD V4
Без внутрішнього резервуара NAD V5
Без внутрішнього резервуара NAD V8
З внутрішнім резервуаром NADО V1
З внутрішнім резервуаром NADО V2
З внутрішнім резервуаром NADО V3
З внутрішнім резервуаром NADО V6
З внутрішнім резервуаром NADО V7
Без внутрішнього резервуара UKV

АКУМУЛЮЮЧІ БАКИ

Акумулюючі баки - спеціальне обладнання у вигляді ємності, яка потрібна для процесу акумуляції зайвої кількості тепла. Акумулюючі баки  можна застосовувати з одним, так і декількома джерелами тепла в системах опалення. Основним центральним компонентом опалювальної системи при цьому може виступати рідкопаливний, твердопаливний, електричний, або газовий котел. Акумулюючі баки виробляють певну кількість енергії, яка застосовується в підсумку для підігріву гарячої води, а також опалення житлових або різних виробничих приміщень. Для підігріву води акумулятор тепла, як правило, комплектуються внутрішнім резервуаром. Об'єм такого резервуара може вибрати, залежно від вимог споживача.

Використання в системі опалення акумулюючих баків, центром якої є твердопаливний котел, дозволяє споживачеві істотно заощадити витрати на оплату різних комунальних послуг.

Знизити витрати на водопостачання та опалення за рахунок роботи опалювального обладнання в нічний час за пільговим тарифом сприяє застосування акумулюючих баків у системі опалення, головним елементом якої є електричний котел.

Переважна кількість виробників котлів на твердому паливі радять встановлювати акумулюючі баки в опалювальну систему. Це обумовлено великою кількістю переваг цих пристроїв, і відмінними експлуатаційними характеристиками, що сприяє економії грошових коштів та ефективного використання енергії.

Якісні і недорогі акумулюючі баки ви знайдете тільки у нас!

<< Назад