Консультація
0800-300-240


 


 

ВОДОНАГРІВАЧІ НЕПРЯМОГО НАГРІВУ ВОДИ

Навісні, вертикальні OKCххNTR/Z (круглі)
Навісні, горизонтальні OKCVххNTR
Стаціонарні 0,6 MPa з верхніми виходами NTR/HV
Стаціонарні 0,6 MPa – без бокового фланця OKCxxNTR(NTRR)
Стаціонарні 0,6 MPa з боковым фланцем OKCххNTR(NTRR)/BP
Стаціонарні 0,6 MPa з вмонтованим електричним теном OKCЕххNTR(NTRR)/2,2; 3-6кВт
Стаціонарні 1 MPa OKCххNTR(NTRR)/1MPa
Водонагрівачі для теплових насосів

 

ВОДОНАГРІВАЧІ НЕПРЯМОГО НАГРІВУ ВОДИОсновною функцією сучасних накопичувальних водонагрівачів непрямого нагріву є забезпечення житлового або промислового приміщення гарячою водою. Ці пристрої підключаються безпосередньо до побутових котлів . Якщо у Вас в будинку або квартирі вже встановлено будь-якої котел для обігріву приміщення , то використання накопичувального водонагрівача непрямого нагріву буде ідеальним варіантом в плані ефективного та раціонального використання енергії, а також значної економії коштів на оплату комунальних послуг.

Водонагрівачі непрямого нагріву представляють собою спеціальні пристрої у вигляді теплоізльованої ємності. Теплообмінник , який встановлюють усередині нагрівального контуру , по якому в свою чергу протікає теплоносій, забезпечує більшу потужність і практично миттєвий нагрів. Ємності водонагрівачів непрямого нагріву мають ефективну і надійну теплоізоляцію , завдяки чому знаходиться в баку вода , протягом великого відрізку часу може зберігати необхідну високу температуру.

Водонагрівачі непрямого нагріву можна віднести до накопичувальних пристроїв підігріву. Накопичувальні водонагрівачі непрямого нагріву в наш час виробники виготовляють у вигляді декількох різновидів. Наприклад , розрізняють настінні і підлогові моделі даного обладнання за способом їх розміщення. Корпус водонагрівача непрямого нагріву покритий спеціальною емаллю зсередини , або ж просто повністю виконаний з нержавіючої сталі.

Якісні і недорогі водонагрівачі непрямого нагріву можна придбати в нашій компанії.

<< Назад