Консультація
0800-300-240


 


 

Буферна ємність Tesy

Буферна ємність TesyСучасні технології дозволяють зробити функціонування опалювальної системи раціональним і економічним. Мова зараз йде про буферні ємності. Вони являють собою ємність для води, яка вирівнює перепади температури теплоносія. Застосовується така ємність в системах з електричними і твердопаливними котлами.
Однією з найбільш поширених торгових марок даного устаткування є болгарська фірма Tesy. Буферна ємність Tesy з часу перебування на ринку встигла довести ефективність та рентабельність свого використання. У числі переваг Tesy: надійність, простота використання, якість збірки і помірна вартість.
Принцип дії буферної ємності Tesy можна розглянути на прикладі використання з твердопаливним котлом. Поки котел вимкнений, в будинку досить холодно. Коли котел розпалюється і паливо добре розгорюється, в будинку може стати по-справжньому спекотно. Остиваючи, котел знову прирікає мешканців на нестерпний холод. Буферна ємність Tesy покликана усунути ці перепади. У фазі інтенсивного горіння вона приймає на себе надлишки тепла, віддаючи його, коли опалювальне обладнання починає остивати, тобто, коли це дійсно необхідно.

Вас зацікавила буферна ємність Tesy? Купити її за вигідною ціною можна в компанії «Богемія».

У нас представлені різні моделі буферної ємності Tesy, серед яких Ви можете вибрати ємність більшого або меншого об'єму в залежності з особливостями Вашої опалювальної системи. Ціни на продукцію у нас лояльні, а висока якість ми впевнено гарантуємо.
Буферна ємність Tesy – це можливість комфортно використовувати ресурси й економити.