Консультація
0800-300-240


 


 

Бойлер непрямого нагріву Tesy 100L

Бойлер непрямого нагріву Tesy 100LБойлер непрямого нагріву — опалювальний агрегат з дуже цікавим принципом дії. Такий бойлер  призначений для роботи в дуеті з опалювальною системою. Для підігріву води він використовує не газ і не електрику, а тепло рідини системи опалення будинку. Бойлер непрямого нагріву Tesy 100L напевно оцінять економні господарі. За допомогою такого нагрівача отримати гарячу воду для побутових потреб можна практично безкоштовно.

Бойлер непрямого нагріву Tesy 100L складається з корпусу з теплоізоляційними стінками, накопичувального бака, теплообмінника. В теплообміннику відбувається запозичення теплової енергії у теплоносія опалювальної системи. Поступово, стикаючись з гарячою рідиною системи, вода в бойлері теж стає теплою. Таким чином відбувається природний підігрів води, без участі тенів або газових пальників. Звичайно, в літній час вмикати опалення виключно для нагріву води в бойлері зовсім не розумно. Щоб бойлер непрямого нагріву Tesy 100L міг забезпечувати Ваш будинок гарячою водою круглий рік, в нього додатково встановлюється нагрівальний елемент. В теплий період року саме цей елемент буде нагрівати воду в баку, а на зиму його можна просто відключити.

Бойлер непрямого нагріву Tesy 100L можна вважати водонагрівачем малої ємності. Такий бойлер підійде для використання в побуті. В його накопичувальному баці може міститися одноразово до 100 літрів гарячої води. Для приміщень, де потрібен більший обсяг теплої води, краще використовувати водонагрівачі більшої ємності. В Україні можна купити бойлера Tesy місткістю до 2000 літрів.

Щоб бойлер непрямого нагріву Tesy 100L з'явився і Вашому будинку, скористайтесь послугами компанії «Богемія».

Наша компанія поставляє на український ринок краще водонагрівальне і опалювальне обладнання з Європи. Бойлер непрямого нагріву Tesy 100L та інші бойлера цього болгарського виробника у нас Ви зможете купити за лояльною ціною.