Консультація
0800-300-240


 


 

Бойлери непрямого нагріву DRAZICE OKC

Комфорт сучасного життя важко уявити без гарячого водопостачання. Використовуючи нагріту воду, ми здійснюємо численні роботи по дому, а також приймаємо душ. Прати, мити посуд, купатися було б значно важче, якби робити це довелося в холодній воді.

Бойлери непрямого нагріву DRAZICE OKC Сьогодні для нагріву води у багатьох квартирах власники встановлюють бойлери непрямого нагріву Drazice OKC. Чому саме обладнання цієї марки? Тому що Drazice OKC за час перебування на ринку показують високі показники ефективності експлуатації, комфорт і простоту використання, а також мають цілком прийнятну вартість. Всі ці переваги й зумовили бойлерам непрямого нагріву Drazice OKC високий попит в Україні і не тільки.

В бойлерах такого типу нагрівальним елементом виступає теплообмінник. Ємність для зберігання води може бути виконана з емалі або з нержавіючої сталі. Серед моделей бойлерів непрямого нагріву Drazice OKC можна зустріти різні типи — горизонтальні, вертикальні, стаціонарні. Є моделі, які мають два теплообмінника для підключення до двох джерел, інші мають лише один теплообмінник. Відрізняються вони і об'ємом. Тут вже кожен користувач сам визначає потрібний для його обсяг користування.

Надійні бойлери непрямого нагріву Drazice OKC представлені за вигідними цінами у компанії «Богемія».

Якщо Вам складно вибрати самостійно обладнання, то наші менеджери допоможуть вибрати підходящі під Ваші вимоги бойлери непрямого нагріву Drazice OKC.

Звернувшись до нас, Ви завжди можете розраховувати на широкий вибір та доступні ціни на бойлери непрямого нагріву Drazice OKC.