Консультація
0800-300-240


 


 

Радіатор Viadrus

Радіатор ViadrusViadrus є відомим чеським виробником опалювальної техніки — твердопаливних котлів і чавунних радіаторів. Виготовляючи обладнання протягом довгого часу, котли та радіатори виробника заслужили довіру користувачів, як надійна і зручна в експлуатації техніка.

Окремо хочеться розглянути радіатор Viadrus. Виробник пропонує прилад в різних модифікаціях. Відмінності серед них полягають у зовнішньому виконанні, а також можуть дещо відрізнятися технічні характеристики.

Зовні радіатор Viadrus може бути представлений в ретро-стилі, класичному стилі «індустріал», в сучасному виконанні. Це дозволяє підібрати радіатор для будь-якого дизайну і не порушувати його цілісність.

Радіатор Viadrus – це чавунний пристрій, який завдяки високим параметрам матеріалу прослужить дуже довго. Такі переваги радіаторів цього виробника забезпечили їм попит і популярність серед багатьох користувачів. Придбати такий прилад — значить зробити вибір на користь надійності і довговічності.

Якісний радіатор Viadrus можна купити за вигідною ціною в компанії «Богемія».

Купуючи радіатор Viadrus, Ви будете впевнені, що у Вашому будинку буде якісне опалення. Надійність приладів підтверджується і їх тривалим гарантійним терміном, який, як правило, становить 20 років.

У нашій компанії представлений чудовий асортимент. Ви зможете самостійно або після консультації з нашими менеджерами підібрати оптимальний вид радіатора. На сайті Ви можете ознайомитися з особливостями кожного виду.

Якщо Вас цікавить надійний радіатор Viadrus, то звертайтеся до нас.