Консультація
0800-300-240


 


 

Двоконтурний котел Термона

Двоконтурний котел Термона Обладнання для опалення і забезпечення ГВП є невід'ємною частиною будь-якого будинку, а також промислових і комунально-побутових підприємств. І якщо обидві функції (опалення та підігрів води) виконуються за допомогою одного обладнання, то можна говорити про зручність управління і економії простору.

Двоконтурний котел Термона являє собою обладнання, ефективність якого дозволяє успішно опалювати приміщення, а також надає можливість використовувати гарячу воду для господарських і побутових потреб.

Термона є котлом чеського виробництва, яке встигло зарекомендувати себе на українському ринку. Обладнання адаптована під використання в наших умовах, тому успішно застосовується сьогодні великим числом користувачів. Двоконтурний котел Термона представлений на сьогоднішній день різними модифікаціями. Завдяки цьому можна купити котел для малогабаритної або повнорозмірної квартири, для невеликого або великого промислового підприємства. Моделі котлів відрізняються технічними характеристиками: потужність двигуна, витрата газу, максимальне і мінімальне тиск опалювальної системи і так далі. Залежно від обраної моделі, а також розцінок фірми-постачальника, придбати двоконтурний котел Термона можна з тієї або іншої вартості.

У компанії «Богемія» Ви зможете вибрати двоконтурний котел Термона і купити його за вигідною ціною.

У нас представлений найширший асортимент опалювального обладнання від провідних європейських виробників. Якість обладнання, в тому числі двоконтурного котла Термона, ми впевнено гарантуємо. Ми також зможемо порадувати і лояльними цінами.

Хочете недорого придбати двоконтурний котел Термона? Тоді телефонуйте нам!