Консультація
0800-300-240


 


 

Якісні і недорогі акумулюючі баки тільки у нас!

Акумулюючі баки

Акумулюючі баки - спеціальне обладнання у вигляді ємності, яка потрібна для процесу акумуляції зайвої кількості тепла. Акумулюючі баки  можна застосовувати з одним, так і декількома джерелами тепла в системах опалення. Основним центральним компонентом опалювальної системи при цьому може виступати рідкопаливний, твердопаливний, електричний, або газовий котел. Акумулюючі баки виробляють певну кількість енергії, яка застосовується в підсумку для підігріву гарячої води, а також опалення житлових або різних виробничих приміщень. Для підігріву води акумулятор тепла, як правило, комплектуються внутрішнім резервуаром. Об'єм такого резервуара може вибрати, залежно від вимог споживача.

Використання в системі опалення акумулюючих баків, центром якої є твердопаливний котел, дозволяє споживачеві істотно заощадити витрати на оплату різних комунальних послуг.

Знизити витрати на водопостачання та опалення за рахунок роботи опалювального обладнання в нічний час за пільговим тарифом сприяє застосування акумулюючих баків у системі опалення, головним елементом якої є електричний котел.

Переважна кількість виробників котлів на твердому паливі радять встановлювати акумулюючі баки в опалювальну систему. Це обумовлено великою кількістю переваг цих пристроїв, і відмінними експлуатаційними характеристиками, що сприяє економії грошових коштів та ефективного використання енергії.

Якісні і недорогі акумулюючі баки ви знайдете тільки у нас!

<< Назад