Консультація
0800-300-240


 


 

Якість і доступні ціни на піролізний котел Atmos

Твердопаливні піролізні котли Атмос тривалого горіння на сьогоднішній день вважаються самим оптимальним рішенням для опалення житлових приміщень, офісних комплексів і різних промислових об'єктів.

Піролізний котел Атмос на твердому паливі характеризується досить широкою сферою застосування:Характеристика твердопаливних піролізних котлів Атмос

  • для опалення житлових приміщень - прості побутові і домашні опалювальні котли Атмос;
  • піролізні котли Атмос на твердому паливі для опалення маленьких і великих теплиць;
  • промислові твердопаливні піролізні котли Атмос - для опалення складських і виробничих приміщень, а також інших приміщень з великою площею.

Виготовлені в Чехії піролізні котли Атмос тривалого горіння все більше завойовують авторитет і в українського споживача на ринку опалення. Твердопаливні піролізні котли Атмос функціонують завдяки виділенню газу при згорянні палива - процес піролізу.

У наш час, не дивлячись на те, що на нашому ринку опалення є величезний вибір різних твердопаливних піролізних котлів українського, литовського, російського, чеського виробництва, споживач все ж таки віддає перевагу перевіреному і надійному бренду, який за довгі роки свого функціонування завоював бездоганну репутацію відмінного виробника твердопаливних піролізних котлів.

Оперативно підібрати потрібний вам котел піролізний Атмос недорого і найвищої якості Ви зможете в нашій компанії.

<< Назад