Консультація
0800-300-240


 


 

Піролізний водогрійний котел PK 60

Піролізний водогрійний котел PK 60

Піролізний водогрійний котел на тверде паливо (з охолоджуючим контуром)

Номінальна потужність котла 60 kW

Піролізні котли ROJEK PK мають верхнє завантаження камери згоряння, що дає можливість повною мірою використовувати об’єм камери згоряння не тільки для штучної деревини (довжина полін до 530 мм), а й для рихлого палива, (наприклад коротка шматкова деревина - продукт дробарок деревної маси ROJEK DH 10), а також дерев’яні брикети. Крім спалювання деревини в котлі можна спалювати також сортоване та несортоване буре вугілля.

Корпус котла зроблений з якісної сталі. Усі площини, що контактують з продуктами спалювання зроблені зі сталі товщиною 5 мм. Інші площини зроблені зі сталі товщиною 4 мм.

Переваги піролізних котлів ROJEK PK

 • Завантаження камери згоряння є простим і швидким, для цього достатньо відкинути верхні завантажувальні дверцята.
 • Більший об’єм камери згоряння 180 dm3 (180 l).
 • Високий ККД 83,5%.
 • Макс. довжина полін 530 мм, для будь-якої номінальної потужності (вологість палива до 20%).
 • Більш тривалий час горіння в камері згоряння при спалюванні деревини 5-9 годин, залежно від потужності котла та структури паливної деревини.
 • При номінальній потужності, котли при спалюванні несортованого бурого вугілля мають більш тривалий час горіння в камері спалювання до 12 годин і більше, залежно від потужності котла та типу котла.
 • Швидкий старт котлів ROJEK PK забезпечується завдяки більшій площі корпусу котла та теплообмінника, які наповнені водою в об’ємі 180 l, що сприяє збільшенню терміну довговічності (при товщині сталі корпусу котла 5 мм)
 • У котлах є менша кількість керамічних частин, ніж у котлах схожого типу.
 • Більш просте та зручне чищення теплообмінника за допомогою важеля керування та нижніх дверцят для чищення з зовнішнього боку (праве або ліве виконання важеля чищення).
 • Котли відповідають класу 3 (4) норм EN 303-5.
 • Котли керуються за допомогою електронного пристрою регулювання, який керує: вентилятором витяжки, температурою води у котлі - спуском насоса та вимиканням вентилятора, керуванням температурою води у центральному опаленні та комунальної води (мін.-макс.), ручний або автоматичний режим (кілька різних варіантів автоматичного режиму), час догоряння, ручний режим при затопці, регулювання обертів вентилятора, датчик температури продуктів спалювання, захист котла та регулятора, звукова сигналізація, вибір мов.

Регулятор устаткований програмою zPID

Регулятор, окрім устаткування стандартними датчиками, устаткований також датчиком температури продуктів згоряння. Регулювання даного типу полягає в контролюванні температури згоряння та температури води у котлі. На підставі цих параметрів регулятор змінює оберти вентилятора для збереження заданої температури води у котлі.

Технічні дані

Номінальна потужність 60 kW
ККД 83,5 %
Діаметр димаря 159 mm
Номінальна електрична потужність 76 W
Напруга/частота 230 V/ 50 Hz
Об’єм завантажувального бункера 180 l
Об’єм опалювальної води 151 l
Діаметр подачі та виходу води DN G 2"
Висота димаря 574 mm
Розміри (ширина х висота х глибина) 916 (784) x 1232 x 1503 mm
Клас котла відповідно до норм EN 303-5 3/ 3
Рекомендоване паливо-суха деревина 15 - 17 MJ/kg
Макс.діаметр/довжина полін 250/ 530 mm
Вологість палива 12 - 20 %
Витрати деревини при номінальній потужності 16,1 kg/h
Необхідна тяга димаря 10 - 19 Pa
Вага котла 665 kg

<< Назад